Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Co jeść na kolację, gdy się odchudzamy?
Jak powszechnie wiemy, kolacja to podstawowy posiłek w ciągu dnia. Dodaje nam witalności i sił do pracy na cały dzień. Dlatego też istotne jest, aby było zrobione z odpowiednich składników. Tym bardziej staje się to ważne, gdy dodatkowo przebywamy na diecie.

Osoby uprawiające kulturystykę muszą wyeliminować ze swych śniadań wędliny typu bekon i kiełbasa, ponieważ zawierają one dużo tłuszczu. Można za to sięgać po ich lepsze odpowiedniki, takie jak chuda kiełbasa z indyka. Zasadniczo mięso kurze jest strasznie zdrowe i zawiera niskie ilości tłuszczu. Sławnym śniadaniem wśród kulturystów jest jajecznica, która dostarcza sporo białka. Warto taką jajecznicę uzupełnić chudą wędliną z indyka. Choć na początku będzie trudno przyzwyczaić się do bekonu z indyka, nie zaś z wieprzowiny, tego typu zmiana zrobi bardzo dobrze naszej sylwetce.

Odpowiednio zbilansowaną dietę należy urozmaicić suplementami dla sportowców. Dobry do tego celu są produkty marki Trec. Nie powinno być problemu ze odnalezieniem w sieci internetowej takiego miejsca jak trec sklep. Przy żywieniu optymalnym powinniśmy pamiętać o tym, aby unikać artykułów takich jak: ziemniaki, mąka pszenna, cukierki, groch, fasola, konfitury, ciasta, makarony, ryż, kasze i słodzone płyny. Sól także nie jest mile widziana uzupełnieniem potraw.

W grupie produktów dobieranych podczas żywienia stabilnego są: tłuszcze typu masło, smalec, słonina, olej słonecznikowy, różnego typu mięso, przede wszystkim zaś wieprzowe, do tego podroby mięsne, ryby, drób (kaczka, gęś, kura), majonez, orzechy, ziarna słonecznika, soki owocowe niesłodzone. Żółtka można w prosty sposób zastąpić tofu, zaś czerwone mięso ? mięsem z indyka. Zamiast przyprawiania potraw solą, można je doprawić za pomocą ziół. Najlepiej swoje dania robić na parze albo na grillu, unikając przy tym smażenia. Wysoko energetyczne obiady należy spożywać w miarę wcześnie zamiast zostawiać je na wieczór. Należy też wyeliminować ze swojej diety cukier rafinowany, zaś pełne mleko zastąpić mlekiem odtłuszczonym.
Co jeść na kolację, gdy się odchudzamy?
Zobacz również: Jak powinna być dobrana dieta siłacza?
sitemap.xml