Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Preparat Inca inchi - tajemnica urody bezpośrednio z amazońskiej dżungli
Na olejek Inca inchi zwróciłam uwagę wręcz przypadkiem. Do tej pory do pielęgnacji skóry, włosów i ciała używałam mydła arganowego, ale w chwili kiedy wykorzystałam już cały jego zapas, zapragnęłam zakupić kolejną fiolkę i tak w czasie poszukiwań olejku arganowego natrafiłam na tajemniczy olejek z Peru, który jak się okazało stopniowo deklasuje marokański olejek arganowy.

Pragnęłam wiedzieć o tym nowym preparacie jak najwięcej i oto co wyszperałam: Olejek inca inchi jest wytłaczany na chłodno z nasion amerykańskiego krzewu Sacha Inchi, które mają bardzo ciekawy kształt gwiazdek. Można natrafić na produkt całkowicie naturalny, nierafinowany, który nie był poddawany żadnej obróbce chemicznej, ani mechanicznej, a nasiona użyte do wytłaczania na chłodno nie były prażone, tak, więc olej ten zachowuje naturalny kolor, wiele pierwiastków aktywnych oraz subtelny orzechowo-korzenny zapach.

Przechowujemy preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25°C lub w lodówce. Trzeba unikać miejsc wilgotnych i nasłonecznionych.

Cechy pielęgnacyjne preparatu:
  • ma wyjątkowo wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6
  • jest olejem lekkim, świetnie przyswajanym przez skórę
  • koi dolegliwości charakterystyczne przy cerze atopowej, wrażliwej, łuszczącej się, podrażnionej
  • posiada działanie anty zmarszczkowe
  • niweluje przebarwienia i pomaga odzyskać skórze naturalny połysk
Naturalne właściwości preparatu inca inchi są bardzo przekonujące , pomimo że są one bardzo zbliżone do działania znanego mi już olejku arganowego, jestem w stanie sprawdzić go na własnej skórze.
Preparat Inca inchi - tajemnica urody bezpośrednio z amazońskiej dżungli
Zobacz również: Zaprojektowanie zarobkowej witryny www w pigułce
sitemap.xml