Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Siłownia to sport także dla kobiet
Jeśli jesteś dziewczyną i z zazdrością patrzysz na swoich kolegów, którzy dużo ćwiczą, po prostu dołącz do nich! Kulturystyka jest sportem, które mogą ćwiczyć także kobiety. Chociaż w Polsce jeszcze rzadko spotyka się panie, na świecie znane są sylwetki doskonałych zawodniczek o perfekcyjnie wymodelowanych ciałach.

Kobietom może być nieco trudniej rozpocząć przygodę z kulturystyką. Nasza biologia i wynikające z niej funkcje determinują bowiem odkładanie się tłuszczu w ciele, a szczególnie w niektórych partiach ciała, jakimi są nogi, uda czy ramiona. Większe spożywanie cukierków także może być powodem, dla którego wiele pań nie decyduje się na rozpoczęcie wytężonych ćwiczeń fizycznych. Ale, jak to mówi znane polskie przysłowie ?Dla chcącego nic trudnego?. Zatem - do dzieła! Na początku powinniśmy znaleźć w sobie odpowiednią determinację. Zbliżają się urlopy lub ślub znajomej, a Ty chcesz dobrze wyglądać? W takim razie ułóż sobie zestaw ćwiczeń, które sumiennie i regularnie będziesz ćwiczyć. Ważny powód da Ci determinację i pozwoli wytrwać w postanowieniu.

Co należy jeść, aby w odpowiedni sposób wspomóc nasz wysiłek fizyczny? Na śniadanie oferujemy chleb tostowy z serem białym, a do tego herbatę bez cukru. Na drugie śniadanie należy zjeść jabłko, na przykład pomarańczę. Pomiędzy śniadaniem a obiadem należy przekąsić coś zdrowego. Najlepszy jest do tego owoc. Na obiad można przyrządzić zupę. Na drugie danie oferujemy pierś z kurczaka z ryżem i warzywami. Kolacja może składać się z jogurtu. Wszystko należy popijać gorzką wodą. Należy unikać podjadania między posiłkami, ale też wyeliminować przysmaki typu chipsy, kolorowe i słodzone napoje, fast foody.

Po każdym posiłku należy ćwiczyć przez około godzinę. Regularność odbywanych ćwiczeń jest tu bardzo istotna. Jeśli chcesz wspomóc swoje ciało w kształtowaniu wyćwiczonej sylwetki, powinnaś sięgnąć po produkty marki Trec. Znajdziesz je bez kłopotu na stronach www, wpisując w przeglądarkę słowa: sklep trec.
Siłownia to sport także dla kobiet
Zobacz również: Duża grupa zawodowa rodaków w Niemczech
sitemap.xml